اولین نسخه‌ی بتای ویندوز 11 منتشر شد +لینک دانلود

مایکروسافت اولین نسخه بتا از ویندوز 11 را منتشر کرد که در دسترس کسانی است که در برنامه Windows Insider ثبت نام کرده اند. تا امروز دسترسی به ویندوز 11 به معنای نصب پیش نمایش توسعه دهندگان بود که به گفته مایکروسافت برای “کاربران کاملاً فنی” است. به گفته مایکروسافت ، نسخه بتا اشکالات کمتری دارد ، زیرا نسخه های منتشر شده توسط مایکروسافت تأیید می شوند (هرچند هنوز هم اگر قصد نصب نسخه بتای ویندوز 11 را دارید باید به عنوان ویندوز دوم در پارتیشن دوم به آن نگاه کنید).

البته ، برای نصب نسخه بتا به یک کامپیوتر سازگار با ویندوز 11 نیاز دارید. مایکروسافت گفته است که به نحوه عملکرد CPU های نسل 7 اینتل و AMD Zen 1 در طول دوره تست توجه زیادی خواهد داشت ، بنابراین ممکن است این سیستم ها بتوانند بتا را اجرا کنند اما نسخه نهایی را مجاز نباشند.

انتشار نسخه بتا برای کسانی که پیش نمایش Dev را نصب کرده اند، خبر خوبی است چون می‌توانند سریع تر ویندوز 11 و تغییرات آن را به طور زنده ببینند. اما باز هم میگیم این نسخه بتا هست و دارای اشکال و باگ. اگر شما از قبل ویندوز 11 را نصب کرده اید جهت دریافت این آپدیت ، می توانید با رفتن به تنظیمات ویندوز> Windows Update> Windows Insider Program و سپس کلیک بر روی Choose your Insider Settings ، به کانال Beta بروید.

عضویت در کانال توسعه دهندگان ویندوز 11

برای کسانی که هنوز از ویندوز 10 استفاده می کنند ، اما میخوان ببینند ویندوز 11 بتا چطور است ، می توانید برای برنامه بتا مایکروسافت در اینجا ثبت نام کنند. مایکروسافت می گوید نسخه های کانال بتا از نسخه های Dev Channel پایدارتر هستند ، اما هنوز هم بتا هستند. به احتمال زیاد اشکالات ، خرابی ها و ویژگی های مفقود شده وجود خواهد داشت – مایکروسافت حتی یک لیست کامل از مسائل جاری را در پست وبلاگ خود دارد ، که همچنین می گوید ویژگی Teams Chat که برای برخی در کانال Dev در دسترس است هنوز برای کاربران بتا در دسترس نیست .

لینک دانلود نسخه بتای ویندوز 11

اگر نمیخواهید در سایت مایکروسافت برای نصب ویندوز 11 ثبت نام کنید، میتوانید به طور مستقیم آن را از اینجا دانلود کنید.

Download WINDOWS 11 BUILD 10.0.22000.100 (KB5004300) ISO UPGRADE 64-BIT.ISO

5/5 - (102 امتیاز)

One thought on “اولین نسخه‌ی بتای ویندوز 11 منتشر شد +لینک دانلود

  1. mori میگوید:

    سلام علیکم امیدوارم همیشه بفکر بروز کردن وسایل باشید تا نبینیم کسانی با پول هنگفتی سفارش میکنند واز بیرون برای آنها وسیله تهیه میشود امیدوارم خداوند بشما مزد اساسی که بتوانید به مردم خدمت کنیدوهمه را از خودتان راضی نگهدارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *