چگونگی پرداخت در رایتاپ

پس از ثبت سفارش نیاز است مشتریان گرامی اقدام به واریز وجه و تکمیل فرآیند خرید نمایند. واریز وجه می تواند به یکی از روش های پرداخت از طریق درگاه پرداخت، انتقال به کارت ، حساب و یا واریز از طریق شماره شبا صورت پذیرد . توجه داشته باشید کلیه پرداخت هایی که از طریق شماره شبا انجام می شوند پس از واریز وجه به حساب مقصد معتبر خواهد بود .

۱-پرداخت آنلاین

کاربران گرامی سایت رایتاپ می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود آگاه می‌شوید.

۱- شماره ۱۶ رقمی کارت بانکی

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

۲- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم کارت

برای پرداخت اینترنتی لازم است از پیش رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مانند بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، ولی کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

۳- کد CVV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد ۳ رقمی درج شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی ۴ رقمی است.

۴- تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی درج شده است.

۲-پرداخت کارت به کارت یا واریز به حساب

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه اینترنتی رایتاپ  را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت رایتاپ به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و رایتاپ پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید.

شماره کارت: 6037697601926337
شماره شبا: IR960190000000115660769009
اعظم رجائی زاده
بانک صادرات

شماره کارت: 5859831057069923
شماره شبا: IR880180000000005315586285
شماره حساب: 5315586285
امیر رجائی زاده- بانک تجارت

 

 در صورت انتخاب این روش، ضروری است تصویر یا مشخصات فیش واریزی خود را از طریق پیام رسان تلگرام یا واتس اپ به واحد 09120774090 فروش سایت ارسال نمایید . 

۳-پرداخت در محل

به مشتریان گرامی پیشنهاد می‌شود برای تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با این وجود، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، رایتاپ این امکان را فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آن‌ها، در شهر قم باشد، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش پرداخت کنند البته لازم است پیش از ارسال از طریق واریز وجه ، یک سوم مبلغ سفارش را به عنوان پیش پرداخت تسویه نمایند.