ویندوز 11 با تغییرات بزرگ در راه است!

انتشار ویندوز 11

? قرار بود ویندوز 10 آخرین سری ویندوز باشد اما حالا تیزری احتمالا مفهومی برای Windows 11 منتشر شده است. مراسم آتی مایکروسافت برای تاریخ 3 تیر 1400 برنامه ریزی شده و در آن احتمالا شاهد رونمایی از نسخه جدید ویندوز خواهیم بود.

طرحی از ویندوز 11 که منتشر شده است.

به نظر می‌رسد مایکروسافت برای انتشار ویندوز 11 آماده می‌شود

مایکروسافت ماه هاست که “نسل بعدی” ویندوز را تست می کند ، اما خبرهای جدید نشان می دهد که این شرکت نه تنها در حال آماده سازی به روزرسانی برای سیستم عامل موجود ویندوز 10 است، بلکه نسخه جدید و شماره دار سیستم عامل ویندوز 11 را در حال تولید است.

چه چیزی از ویندوز 11 می‌دانیم؟

مایکروسافت در تاریخ ۳ تیر امسال یک رویداد برای نسل جدید ویندوز برگزار می‌کند. این شرکت از قبل مشغول پروژه‌ی Sun Valley بوده است که براساس گزارش‌ها تغییرات ظاهری گسترده‌ای را برای این سیستم‌عامل به ارمغان می‌آورد. به نظر می‌رسد در نسخه‌ی جدید این سیستم‌عامل که ویندوز ۱۱ نام دارد، شاهد تغییرات ساختاری گسترده‌ای در رابط کاربری ویندوز خواهیم بود.

 ویندوز 11 منتشر میشود

ویندوز 11 چه زمانی منتشر می‌شود؟

اگر در رویداد تیر ماه ویندوز ۱۱ معرفی شود به احتمال زیاد در پاییز یا اوایل سال 2022 شاهد انتشار آن خواهیم بود. بر اساس شیوه‌ی انتشار نسخه‌های پیشین ویندوز باید بگوییم که مایکروسافت نخست چندین ماه نسخه‌ی جدید را با استفاده از بتا تسترها بررسی می‌کند و سپس نسخه‌ی جدید را برای عموم کاربران و شرکت‌ها منتشر می‌کند.

انتشار ویندوز 11

طراحی ویندوز 11

در ماه‌های گذشته عکس هایی از تغییرات ظاهری پروژه‌ی Sun Valley و UI احتمالی ویندوز ۱۱ منتشر شده است. همچنین در بخش‌هایی از نسخه‌ی اینسایدر ویندوز که مربوط به بتا تسترها است، کدهایی دیده می‌شود که به تغییر رابط کاربری اشاره دارند ولی هنوز فعال نشده‌اند.

از میان تغییرات احتمالی به عنوان نمونه می‌توانیم به منوی استارت شناور اشاره کنیم. همچنین اکشن سنتر هم ظاهر جدیدی پیدا می‌کند. در ادامه می‌توانید تصاویر مربوط به تعدادی از تغییرات احتمالی را مشاهده کنید.

اکشن سنتر ویندوز ۱۱
4.5/5 - (4 امتیاز)

One thought on “ویندوز 11 با تغییرات بزرگ در راه است!

  1. اشتراک ها: دانلود ویندوز 11 نسخه پیش‌نمایش (آزمایشی) ISO (Build 21996.1) | رایتاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *