نسخه جدید Rufus ویندوز 11 را بدون نیاز به TPM 2 نصب می‌کند

refus win 11

Rufus یک نرم افزار بوت نصب ویندوز از طریق فلش است که قابلیت های جدیدی را برای ویندوز 11 دارد.

Rufus یک ابزار عالی برای رایت یا بوت فایل های ISO نصب ویندوز ویندوز 11است. این نرم افزار با بسیاری از سیستم عامل ها کار می کند ، کم حجم است و کار را به طور کارآمد و بدون دردسر انجام می دهد. این نرم افزار یک ابزار عالی است که باید در کامپیوتر خود داشته باشید. این برنامه در نسخه جدید خود کارآمد تر هم شده.

آخرین نسخه بتا Rufus 3.16 حالت نصب “Extended” جدیدی را برای ویندوز 11 معرفی می کند که به شما امکان می دهد نصب را در مرحله رایت یا بوت ISO تغییر دهید تا برخی از نیازمندی های سخت افزاری ویندوز 11 را نادیده بگیرد.

به طور خاص ، در این نسخه بتا امکان می دهد نصب ویندوز 11 را بدون نیاز به TPM 2.0 ، Secure Boot و 8 گیگابایت رم به شما می‌دهد.

خواست مایکروسافت برای TPM 2.0 در ویندوز 11 بسیار ناامیدکننده بوده است ، زیرا بسیاری از کامپیوتر های توانمند و جدید هم از آن پشتیبانی نمی کنند . ولی با این ابزار شما میتوانید ویندوز 11 را روی رم کمتر از 8 و بدون tpm 2 هم نصب کنید.

دانلود Rufus مخصوص ویندوز 11

این حالت “Extended” هنوز در حالت بتا است ، بنابراین شما در حال حاضر که ما این مطلب را مینویسیم آن را در صفحه اصلی سایت پیدا Rufus نخواهید کرد ، بلکه در صفحات نسخه های دیگر (GitHub) و سایر نسخه ها (FossHub) پیدا خواهید کرد.

پس از بارگیری نسخه بتا این برنامه ، فایل ایمیج ISO ویندوز 11 را دانلود کنید و در قسمت “Image option” می توانید Extended Windows 11 Installation را انتخاب کنید.

خودشه. پس از ایجاد بوت USB فلش ، دیگر نگران این نباشید که دستگاهی که روی آن ویندوز نصب می کنید از TPM 2.0 پشتیبانی می کند یا نه ، یا Secure Boot یا حافظه کافی دارد یا خیر.

4.3/5 - (14 امتیاز)

One thought on “نسخه جدید Rufus ویندوز 11 را بدون نیاز به TPM 2 نصب می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *