مایکروسافت تاریخ رسمی انتشار ویندوز 11 را اعلام کرد

انتشار ویندوز 11

مایکروسافت سرانجام تاریخ انتشار ویندوز 11 را اعلام کرد. این شرکت می گوید که سیستم عامل جدید یعنی ویندوز 11 در تاریخ 13 مهر 1400 به طور رسمی نسخه‌ی نهایی و پایدارش را منتشر می‌کند، بنابراین دیگر ما مجبور نیستیم بیش از این منتظر بمانیم تا نسخه نهایی سیستم عامل را دانلود کنیم.

این تازه اول راهه

مایکروسافت تاریخ انتشار ویندوز 11 را در یک پست وبلاگی اعلام کرد و این شرکت اعلام کرد که به صورت تدریجی عرضه می شود. مایکروسافت می گوید: “ارتقاء رایگان ویندوز 11 برای کامپیوتر های واجد شرایط ویندوز 10 آغاز می شود و کامپیوتر های شخصی که از قبل با ویندوز 11 را دانلود و نصب کرده اند برای خرید در دسترس قرار می گیرند.”

لپ تاپ ها و کامپیوترهایی که تمام الزامات سازگاری(نیازمندی های سخت افزاری) را دارند ، ابتدا از همه به روز رسانی می شوند. سایر دستگاه ها بعداً بر اساس مدل هایشان مثلا بالا بودن و قوی بودن سخت افزارشان ، سن دستگاه و سایر عوامل به ویندوز 11 آپگرید می‌شوند.

مایکروسافت می گوید: “ما انتظار داریم همه دستگاه های واجد شرایط تا اواسط سال 2022 (خرداد 1401) به صورت رایگان به ویندوز 11 ارتقا دهیم.”

اگر کامپیوتری دارید که واجد شرایط به روز رسانی است ، Windows Update به شما اطلاع می دهد که چه زمانی برای شما در دسترس است.

همچنین لازم به ذکر است که برخی از ویژگی ها ، مانند پشتیبانی از برنامه های Android ، در روزهای اول در دسترس نخواهند بود ، زیرا مایکروسافت قصد دارد آنها را بعداً عرضه کند.

4.9/5 - (10 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *