رابط کاربری جدید آفیس مایکروسافت در دسترس تسترها قرارگرفت

زوم در تم جدید آفیس

مایکروسافت در رابط کاربری جدید آفیس هم همه چیز را گرد می کند

مایکروسافت امروز طراحی رابط کاربری جدید آفیس خود را آغاز کرد. سازنده Office جدید اعلام کرده است که مایکروسافت این تغییرات رابط کاربری را برای سازگاری بیشتر با ویندوز 11 انجام میدهد.

زوم بیشتر روی تم جدید آفیس

تغییرات اصلی گرد شدن قسمت های مختلف آفیس از جمله نوار روبان است ، همچنین همراه با تغییراتی ظریف در برخی از دکمه های Word ، Excel ، PowerPoint و Outlook است .

مایکروسافت در حال تست تغییرات بزرگ در رابط کاربری آفیس است

به نظر می رسد حداقل در حال حاضر ، مایکروسافت بتدریج تغییرات ظریفی را در طراحی Office خود ایجاد کرده است تا اینکه کاملا رابط روبان را خالی کند. مایکروسافت هنوز در حال کار بر روی فرمان تطبیقی است که در نهایت می بینید رابط روبان Office با یک نوار ابزار جایگزین می شود که می تواند با حرکت موس در نزدیکی آن برای شما باز شود.

انتظار می رود قبل از هرگونه تغییر اساسی در نسخه های دسک تاپ اصلی Word ، Excel ، PowerPoint و Outlook ، ابتدا این تغییرات در نسخه وب و تلفن همراه Office ظاهر شود. مایکروسافت سال گذشته گفته بود که ممکن است یک یا دو سال طول بکشد تا این تغییرات انجام شود ، بنابراین ما فقط در حال مشاهده اولین تغییرات در زمان فعلی برای ویندوز 11 هستیم.

این رابط Microsoft Office به روز شده برای ویندوز 10 و ویندوز 11 برای آزمایش کنندگان و برنامه نویسلن در دسترس است. شما باید عضو گروه Office Insiders باشید و قرار است به روزرسانی های کانال بتا را در تنظیمات Office دریافت کنید. پس از به روزرسانی ، یک نماد مگافون در بالای هر برنامه Office به شما امکان می دهد رابط کاربری جدید را روشن یا خاموش کنید.

3/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *