تغییر بلواسکرین ویندوز 11 به بلک اسکرین یا صفحه سیاه مرگ

بلو اسکرین ویندوز 11
صفحه سیاه مرگ اینجاست

مایکروسافت در ویندوز 11 صفحه آبی مشهور مرگ آبی یا همان بلو اسکرین (BSOD) خود را به سیاه تغییر داده است. این غول نرم افزاری اوایل این هفته شروع به آزمایش تغییرات طراحی جدید خود در پیش نمایش ویندوز 11 کرد ، ما فهمیدیم که مایکروسافت برای ویندوز 11 به یک صفحه سیاه مرگ تغییر خواهد داد ، که مطابق با صفحه سیاه جدید بالا آمدن ویندوز و خاموش شدن است.

این اولین تغییر اساسی در Blue Screen از زمان ویندوز 8 در سال 2012 و کدهای QR در سال 2016 است. مایکروسافت برای اولین بار BSOD را در ویندوز 3.0 معرفی کرد ، Blue Screen برای متخصصان فناوری اطلاعات و پرسنل پشتیبانی برای تشخیص خطاهای سخت افزار و حافظه. BSOD خطای هسته ویندوز و اشکالات را بررسی میکند و معمولاً شامل داده های مختلفی است که می تواند به مدیران سیستم کمک کند تا تجزیه و تحلیل کنند که چه مشکلی در سیستم باعث صفحه آبی(بلو اسکرین) شده است.

windows11bsod

پیش نمایش کنونی ویندوز 11 شامل یک BSOD سبز است ، رنگی که مایکروسافت از سال 2016 برای ساخت Windows Insider استفاده می کند.

ما کاملاً مطمئن نیستیم که چرا مایکروسافت رنگ را از آبی به سیاه تغییر می دهد و این شرکت هنوز در مورد تغییر اظهار نظری نکرده است. این احتمال می رود مایکروسافت با رویکرد تازه ای به سیستم عامل جدید ، بسیاری از قسمت های ویندوز 11 را تغییرات اساسی می کند. احتمالاً به این دلیل است که ویندوز 11 برای نوسازی سیستم عامل در نقاط مهم ، از جمله نقاط کلاسیک مانند منوی استارت ، File Explorer و حتی حتی BSOD بلو اسکرین ، یک تغییر اساسی بصری انجام می دهد.

منبع verge

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *