اجرای ویندوز 11 بدون نیاز به نصب

windows 11 in browser

یک توسعه دهنده نرم افزار یک صفحه وب ایجاد کرده است که به شما امکان می دهد رابط ویندوز 11 را بدون نصب این ویندوز تجربه کنید.

تجربه و اجرای ویندوز11 فقط با مرورگر

مهاجرت به ویندوز جدید همیشه مشکلاتی دارد. اگر زمان زیادی دارید یا چند کامپیوتر دارید که میتونید روی یکی از آن ها ویندوز 11 را نصب کنید به این سایت نیاز ندارید. اما اگر نه وقت دارید و نه یک کامپیوتر اضافی برای نصب ویندوز 11 برای آزمایش یا نصب ویندوز 11 در یک ماشین مجازی دارد ، ولی می خواهید خود را برای ویندوز 11 آماده کنید و آن را تست کنید، وب سایت نمایشی ویندوز 11 توسط BlueEdge ایجاد شده است.

این وب سایت یک ریموت دسکتاپ از ویندوز 11 نیست، بلکه نمایشی تعاملی از رابط کاربری گرافیکی ویندوز 11 است که درک کاملی از آنچه از سیستم عامل جدید انتظار می رود ارائه می دهد. برای انجام این کار ، تنها به یک مرورگر مثل کروم یا فایرفاکس نیاز دارید ، بنابراین می توانید ویندوز 11 را در هر کامپیوتری با MacOS ، لینوکس یا ویندوز اپل امتحان کنید.

این سایت قابلیت های خیلی زیادی ندارد مثلا به شما اجازه نمی دهد نرم افزار را نصب کنید ، تنظیمات را تغییر دهید و کارهای مهم دیگری را که معمولاً با سیستم عامل انجام می دهید انجام دهید. با این وجود ، می توانید منوی Start جدید ، مرورگر Edge ، Windows store ، ویجت جستجو و حتی ترمینال را امتحان کنید.

4.2/5 - (9 امتیاز)

One thought on “اجرای ویندوز 11 بدون نیاز به نصب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *