والپیپر های رسمی ویندوز ۱۱ منتشر شد، (لینک دانلود)

والپیپرهای رسمی ویندوز ۱۱

والپیپرهای رسمی ویندوز ۱۱ پیش از انتشار رسمی در سطح اینترنت منتشر شده اند و دانلود والپیپر های ویندوز 11 در اینجا با لینک قرار داده شد.

ویندوز 11 چند روز پیش به بیرون درز کرد ،مایکروسافت برخی از تغییرات رابط کاربری برای نسخه بعدی ویندوز خود برنامه ریزی کرده است. این درز اطلاعات همچنین نشان داده است که به احتمال زیاد تصویر زمینه پیش فرض مایکروسافت برای ویندوز 11 و مجموعه ای از تصاویر پس زمینه جدید همراه با سیستم عامل تبدیل خواهد شد. این تصاویر تا الان بهترین تصاویر زمینه ویندوز هستند.

والپیپر اصلی و پیش فرض شامل نسخه های حالت روشن و تاریک است که مثل یک پارچه مچاله شده است. این یک تغییر است که در والپیپر اصلی از لوگوی ویندوز استفاده نشده است. در ویندوز های ۸ و ۱۰ در والپیپر از لوگوی ویندوز استفاده میشد.

مایکروسافت همچنین مجموعه ای از تصاویر پس زمینه دیگر را در ویندوز 11 گنجانده است. مجموعه “Captured Motion” گزینه رنگارنگ تری را ارائه می دهد و مجموعه “Flow” به طور پیش فرض برداشت ظریف تری است. “Glow” مجموعه ای از چهار گوی رنگارنگ است که پس زمینه ویندوز 11 را روشن می کند ، و مجموعه “Sunrise” یک اشاره واضح به اسم رمز Sun Valley برای کاربری رابط کاربری ویندوز 11 است.

اگرچه به نسخه رسمی ویندوز ۱۱ دسترسی نداریم اما تصاویر زمینه‌ی آن برای دانلود در دسترس قرار گرفتند تا ویندوز ۱۰ تان اندکی حال و هوای جدیدی به خود بگیرد. به لطف یکی از افشاگران که با نام کاربری ChangeWindoes@ در توییتر فعالیت می‌کند، توانستیم به بیش از ۳۰ تصویر زمینه‌ی زیبا که گفته می‌شود برای ویندوز ۱۱ در نظر گرفته شده‌اند دسترسی داشته باشیم که وضوح بسیاری از آن‌ها ۲۱۶۰ × ۳۸۴۰ است و این یعنی کیفیت بسیار بالایی دارند.

دانلود بکگراند و کاغذدیواری های ویندوز 11

جهت دانلود تصاویر زمینه و والپیپر های ویندوز 11 روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود تصاویر زمینه‌ی ویندوز ۱۱

1.6/5 - (27 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *