13,208,000 تومان
17,000,000 تومان18,400,000 تومان
8,194,600 تومان9,178,000 تومان

خرید لپ تاپ Celeron

لپ تاپ های با پردازنده Celeron دارای CPU شرکت اینتل هستند که برای کاربرانی طراحی شده اند که نیاز به لپ تاپی ساده و ارزان قیمت دارند.

لپ تاپ های سلرون برای چه کسانی مناسب است؟

این لپ تاپ ها معمولا برای کارهای ساده مانند وب گردی، ایمیل زدن، فیلم دیدن و تایپ متن مناسب هستند. اما برای کارهای سنگین تر مانند گیم، ویرایش تصویر و ویدیو، گرافیک و مهندسی کافی نیستند.

قیمت لپ تاپ های با CPU سلرون چند است؟

قیمت لپ تاپ های Celeron بستگی به برند، مدل، رم، صفحه نمایش و سایر مشخصات لپ تاپ دارد. اما حدودا از ۵ تا ۱۵ میلیون تومان متغیر هستند. برای مشاهده قیمت های به روز به بالای همین متن مراجعه کنید که لیست قیمت لپ تاپ های سلرون را برایتان تهیه کردیم.

مزایا و معایب این لپ تاپ ها چیست؟

مزیت لپ تاپ های با پردازنده Celeron این است که ارزان تر، سبک تر و کم مصرف تر از دستگاه های قوی تر هستند.

اما معایب آنها این است که کندتر و ضعیف تر هستند مخصوصا مواقع اجرای چند برنامه به طور همزمان.

بنابراین، اگر شما به دنبال یک لپ تاپ برای کارهای روزمره و ساده هستید، می توانید از این لبتاب ها استفاده کنید. اما اگر به دنبال یک لپ تاپ برای کارهای حرفه ای تر و پیشرفته تر هستید، بهتر است از لپ تاپ های قوی تر مانند Core i3, i5, i7 یا AMD Ryzen یک مورد انتخاب کنید.

آیا این لپ تاپ ها خیلیییی کند هستند؟

لبتاپ های سلرون معمولاً کندتر از سایر هستند، زیرا به گونه‌ای طراحی شده‌اند که گزینه‌‌ای کم‌هزینه‌ای برای کارهای سطح ابتدایی باشند. آنها اغلب دارای سرعت کلاک کمتر، هسته های کمتر و حافظه کش کمتر، رم کمتر، اندازه کوچک تر نسبت به دیگر لپ تاپ ها هستند.